Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Leki homeopatyczne

( ilość produktów: 670 )

Nasza apteka internetowa Melisa24 oferuje szeroki wybór naturalnych środków mających za zadanie wspomaganie organizmu na wielu poziomach. Preparaty homeopatyczne dostępne są w postaci granulek do stosowania doustnego. Produkty z kategorii zdrowie, są często stosowane przez miłośników medycyny niekonwencjonalnej.

Jak działają preparaty homeopatyczne?

Homeopatia wykorzystuje jedynie naturalne surowce (pochodzenia roślinnego, zwierzęcego lub mineralnego) w odpowiednio niskich rozcieńczeniach. To sprawia, że organizm jest mobilizowany do uruchomienia mechanizmów odpornościowych. Produkty z kategorii zdrowie, dostosowane są do różnych schorzeń i dolegliwości. Zarówno dawkowanie, jak i stężenie uzależnione jest od indywidualnych symptomów danej jednostki chorobowej. To sprawia, że stosowanie leków homeopatycznych może nieść za sobą niższe ryzyko skutków ubocznych niż tradycyjne leczenie farmakologiczne.

Dobrej jakości preparaty homeopatyczne dostępne w aptece internetowej Melisa24 mogą być odpowiednim wsparciem leczenia konwencjonalnego.

pixel